Schema zaaldienst

Zaalrooster 1e helft van de competitie 2021-2022

Datum Tijd Team thuis Team uit Scheidsrechter Teller Zaalwacht
15-10-2021 19:30 CMV5 2 Volley Zuid N5 1 Adel, Tabitha van den Ouders CMV5 2 Ouders CMV5 2
15-10-2021 19:30 Dames 3 Vollido DS 2 Korporaal, Mijndert Ouders CMV5 2
15-10-2021 19:30 Jongens B Next Volley Dordrecht JB 1 Dessens, Laura Ouders CMV5 2
15-10-2021 19:30 Meisjes C 1 Voltena MC 3 Wessels, Eva Ouders CMV5 2
15-10-2021 21:30 Dames 2 RVC/Libanon ’50 DS 5 Tiede van Bockel D2
15-10-2021 21:30 Dames 1 Volley Zuid DS 2 Nevobo Daniel / Bertjan – JB D2
16-10-2021 09:30 CMV5 3 Voltena N5 2 Bokhorst, Boukje Ouders CMV5 3 Ouders CMV5 3
16-10-2021 09:30 CMV6 Flits N6 2 Bearda, Froukje Ouders CMV6 Ouders CMV5 3
16-10-2021 09:30 Meisjes B Flits MB 2 Kroeze, Jennifer Ouders CMV5 3
16-10-2021 09:30 Meisjes C 2 Meteoor MC 1 Ouden-Blom, Marije den Ouders CMV5 3
29-10-2021 19:30 CMV6 VC WIK Groot-Ammers N6 1 Braat-Schram, Annemieke Ouders CMV6 Ouders CMV6
29-10-2021 19:30 Dames 3 VC WIK Groot-Ammers DS 3 Korporaal, Mijndert Ouders CMV6
29-10-2021 19:30 Meisjes C 2 Hou Stand MC 2 Steen-Persson, Silvia van Ouders CMV6
29-10-2021 21:30 Dames 2 Volley2B DS 3 Aart Polderman D2
05-11-2021 19:30 CMV5 2 AVVA N5 1 Vreede, Evelijn de Ouders CMV5 2 Ouders MC1
05-11-2021 19:30 Dames 3 Voleco/VC Krimpen DS 5 Suzan Spreeuwenberg Ouders MC1
05-11-2021 19:30 Jongens B De Moriaan Symmachia Roosendaal JB 1 Hertog, Deborah den Ouders MC1
05-11-2021 19:30 Meisjes C 1 Sliedrecht Sport MC 3 Verbeet, Tessa Ouders MC1
05-11-2021 21:30 Dames 2 Volley Zuid DS 6 Tiede van Bockel H1
05-11-2021 21:30 Dames 1 Voltena DS 3 Nevobo Tjerk / Jelle – JB H1
05-11-2021 21:30 Heren 1 Move4U HS 4 Advertentie Kemp H1
06-11-2021 09:30 CMV5 3 WHV N5 1 Oijen, William van Ouders CMV5 3 Ouders MC2
06-11-2021 09:30 CMV6 Next Volley Dordrecht N6 1 Veth, Gert-Jan Ouders CMV6 Ouders MC2
06-11-2021 09:30 Meisjes B Molenwiek’74 MB 1 Wessels, Eva Ouders MC2
06-11-2021 09:30 Meisjes C 2 Vovero MC 1 Boogaard, Britt van den Ouders MC2
15-11-2021 19:45 Recreanten Ik zie ’70 XR 1 Tiede van Bockel Recreanten
19-11-2021 19:30 Dames 3 Volley2B DS 5 Mijndert Korporaal Ouders MB
19-11-2021 19:30 Meisjes B Vollido MB 1 Jong, Alinda de Ouders MB
19-11-2021 19:30 Meisjes C 1 Vollido MC 1 Nijman-Nederlof, Sandra Ouders MB
19-11-2021 21:30 Dames 2 Sliedrecht Sport DS 8 Aart Polderman D1
19-11-2021 21:30 Dames 1 Erasmus Volley DS 1 Nevobo Noa / Marit – MB D1
19-11-2021 21:30 Heren 1 Volley Meerkerk’95 HS 2 Ad Kemp D1
20-11-2021 09:30 CMV5 3 WHV N5 1 Boogert, Samara van den Ouders CMV5 3 Ouders CMV5 3
20-11-2021 09:30 CMV6 Molenwiek’74 N6 1 Verhaar, Geanne Ouders CMV6 Ouders CMV5 3
06-12-2021 19:45 Recreanten VC WIK Groot-Ammers XR 2 Tiede van Bockel Recreanten
10-12-2021 19:30 CMV5 2 Voltena N5 1 Garganis, Maria Ouders CMV5 2 Ouders JB
10-12-2021 19:30 Dames 1 Forza Schouwen-Duiveland DS 1 Nevobo Joyce / Geanne – D3 Ouders JB
10-12-2021 19:30 Jongens B Vollido JB 1 Steenis, Ellis van Ouders JB
10-12-2021 19:30 Meisjes B OKK ’70 MB 1 Koolmees, Dana Ouders JB
10-12-2021 21:30 Dames 2 VCN DS 6 Ad Kemp D3
10-12-2021 21:30 Dames 3 VCN DS 5 Suzan Spreeuwenberg D3
10-12-2021 21:30 Heren 1 Molenwiek’74 HS 1 Tiede van Bockel D3
11-12-2021 09:30 CMV5 3 Volley Zuid N5 5 Bruijn-van Waardenberg, Jarka Ouders CMV5 3 Ouders CMV5 3

Scheidsrechterscoördinator Mijndert Korporaal scheidsrechterscoordinator@smash66.nl