Schema zaaldienst

Contactpersoon zaaldienst / scheidsrechters:
Mijndert Korporaal scheidsrechterscoordinator@smash66.nl

Datum Tijd Team Poule Scheidsrechter Tellen bij CMV Zaaldienst
29-sep 09:30 Meisjes C MC2E1 Alinda de Jong Denise Bakker
29-sep 09:30 Meisjes B1 MB1D1 Ellis van Steenis
29-sep 09:30 Meisjes B2 MB2C1 Renate Verzijl
10-okt 19:45 Dames 1 D1B Aart Polderman
12-okt 19:30 Meisjes C MC2E1 Marco Verdonk Gerco Bakema
12-okt 19:30 Meisjes B1 MB1D1 Liesbeth Tuijtel-Hartman
12-okt 19:30 CMV 6 CA61C1 Alinda de Jong Suzanne Verbeet
12-okt 19:30 Meisjes B2 MB2C1 Brenda Leeuwis
12-okt 21:15 Heren 1 H3A Tiede van Bockel
12-okt 21:15 Dames 3 D3A Else-Mieke Korporaal
12-okt 21:15 Dames 2 D2B Mijndert Korporaal
13-okt 09:30 CMV 5 CA51H1 Luna Kaleas Anouska van Dongen Luna Kaleas
19-okt 19:30 CMV 6 CA61C1 Suzan Spreeuwenberg Maria Garganis Annika Nipius
19-okt 21:15 Dames 3 D3A Harry Kemp
19-okt 21:15 Dames 2 D2B Tiede van Bockel
19-okt 21:15 Dames 1 D1B Ad Kemp
31-okt 19:30 Dames 1 D1B Aart Polderman
2-nov 19:30 Meisjes C MC2E1 Hans van Loon Robert Mout
2-nov 19:30 Meisjes B1 MB1D1 Rosan van den Oever
2-nov 19:30 Meisjes B2 MB2C1 Sandra Nijman-Nederlof
2-nov 19:30 CMV 6 CA61C1 Jarka Bruijn-van Waardenberg Suzanne Verbeet
2-nov 21:15 Dames 2 D2B Hans de Bruin
2-nov 21:15 Dames 3 D3A Tiede van Bockel
2-nov 21:15 Heren 1 H3A Ad Kemp
3-nov 09:30 CMV 5 CA51H1 Mirthe Bor Anouska van Dongen Mirthe Bor
16-nov 19:30 Meisjes B1 MB1D1 Liza van Erk Froukje Bearda
16-nov 19:30 Meisjes C MC2E1 Silvia Persson
16-nov 19:30 Meisjes B2 MB2C1 Mariëlle Bas
16-nov 19:30 CMV 5 CA51H1 Eline Rodenburg Suzanne Verbeet
16-nov 21:15 Dames 2 D2B Hans de Bruin
16-nov 21:15 Dames 3 D3A Mijndert Korporaal
16-nov 21:15 Heren 1 H3A Tiede van Bockel
16-nov 21:15 Dames 1 D1B Ad Kemp
23-nov 19:30 CMV 5 CA51H1 Ellis van Steenis Anouska van Dongen Britt van den Boogaard
23-nov 19:30 CMV 6 CA61C1 Renate Verzijl Deborah den Hertog
23-nov 21:15 Dames 1 D1B Aart Polderman
7-dec 19:30 Meisjes B1 MB1D1 Britt van den Boogaard Milou Boer
7-dec 21:15 Dames 3 D3A Eva Wessels
7-dec 21:15 Heren 1 H3A Tiede van Bockel
7-dec 21:15 Dames 2 D2B Hans de Bruin
14-dec 19:30 Meisjes C MC2E1 Dick van Bochove Monique Stam-Verschoor
14-dec 19:30 Meisjes B2 MB2C1 Adri-Janne Vaartjes
14-dec 19:30 CMV 5 CA51H1 Marije den Ouden-Blom Dana Koolmees
14-dec 19:30 CMV 6 CA61C1 Denise Bakker Rosalie Vonk
14-dec 21:15 Dames 3 D3A Mijndert Korporaal
14-dec 21:15 Dames 2 D2B Hans de Bruin
14-dec 21:15 Heren 1 H3A Tiede van Bockel
14-dec 21:15 Dames 1 D1B Ad Kemp
18-jan 21:15 Dames 2 D2B Hans de Bruin
18-jan 21:15 Dames 3 D3A Mijndert Korporaal
18-jan 21:15 Heren 1 H3A Tiede van Bockel
18-jan 21:15 Dames 1 D1B Aart Polderman
1-feb 21:15 Dames 3 D3A Mijndert Korporaal
1-feb 21:15 Heren 1 H3A Tiede van Bockel
1-feb 21:15 Dames 2 D2B Hans de Bruin
1-feb 21:15 Dames 1 D1B Ad Kemp
15-feb 21:15 Dames 3 D3A Harry Kemp
15-feb 21:15 Dames 2 D2B Hans de Bruin
15-feb 21:15 Dames 1 D1B Aart Polderman
15-mrt 21:15 Heren 1 H3A Tiede van Bockel
15-mrt 21:15 Dames 3 D3A Rodenburg, Eline
15-mrt 21:15 Dames 2 D2B Hans de Bruin
22-mrt 21:15 Dames 1 D1B Ad Kemp
12-apr 21:15 Dames 3 D3A Tiede van Bockel
12-apr 21:15 Heren 1 H3A Ad Kemp
12-apr 21:15 Dames 2 D2B Hans de Bruin
12-apr 21:15 Dames 1 D1B Aart Polderman