Schema zaaldienst

Zaalrooster 1e helft van de competitie 2020-2021

Datum Tijd Team thuis Team uit  scheidsrechter Teller Zaalwacht
21-09-2020 19:45 Recreanten WHV XR 2 Tiede van Bockel
25-09-2020 19:30 Jongens B Volley Tilburg JB 1 Eline Rodenburg Eline Rodenburg
25-09-2020 19:30 Meisjes A Podarwic MA 1 Rosan van den Oever Henk Ossel
25-09-2020 19:30 Meisjes B Sliedrecht Sport MB 3 Denise Bakker
25-09-2020 21:30 Dames 2 City Bril Krimpen DS 2 Mijndert Korporaal
25-09-2020 21:30 Dames 3 VC WIK Groot-Ammers DS 5 Hans de Bruin
25-09-2020 21:30 Dames 1 WHV DS 1 Esther Verbraak Sarah / Maria
26-09-2020 09:30 CMV 5 Voltena N5 1 Ilse Vlot Rosalinde Burggraaf
28-09-2020 19:45 Recreanten VIA XR 2 Tiede van Bockel
02-10-2020 19:30 CMV 5 Voltena N5 1 Tabitha Zanen-v d Adel Suzanne Verbeet Tabitha Zanen Adel
02-10-2020 19:30 Jongens B Next Volley Dordrecht JB 1 Silvia van der Steen Mijndert Korporaal
02-10-2020 19:30 Meisjes A Next Volley Dordrecht MA 1 Liza van Erk
02-10-2020 19:30 Meisjes C VIA MC 2 Savanna van Zoest
02-10-2020 21:30 Dames 2 VCN DS 5 Hans de Bruin
02-10-2020 21:30 Dames 1 Volley2B DS 1 Denise van Rietschoten Joyce / Romee
02-10-2020 21:30 Heren 1 Move4U HS 5 Ad Kemp
03-10-2020 09:30 CMV 5 Vridos N5 2 Caitlijn van Oijen Noa Stuij
12-10-2020 19:45 Recreanten Set Up XR 1 Tiede van Bockel
16-10-2020 19:30 Jongens B De Moriaan Symmachia Roosendaal JB 1 Jennifer Vlot Jennifer Vlot
16-10-2020 19:30 Meisjes A Volley2B MA 1 Eva Wessels Henk Ossel
16-10-2020 19:30 Meisjes B Vridos MB 1 Ellis van Steenis
16-10-2020 19:30 Meisjes C Sliedrecht Sport MC 3 Marit Verhoeven
16-10-2020 21:30 Dames 2 RVC/Libanon ’50 DS 6 Aart Polderman
16-10-2020 21:30 Dames 3 Sliedrecht Sport DS 9 Hans de Bruin
16-10-2020 21:30 Dames 1 DVO DS 1 Tessa / Deborah
16-10-2020 21:30 Heren 1 DVO HS 4 Tiede van Bockel
17-10-2020 09:30 CMV 5 Next Volley Dordrecht N5 4 Mijndert Korporaal Elisa Bonamore
02-11-2020 19:45 Recreanten SNA XR 2 Tiede van Bockel
06-11-2020 19:30 Meisjes A OKK ’70 MA 1 Else-Mieke Korporaal Else-Mieke Korporaal
06-11-2020 19:30 Meisjes B Spirit MB 1 Sandra Nijman Mijndert Korporaal
06-11-2020 19:30 Meisjes C VC WIK Groot-Ammers MC 1 Dana Koolmees
06-11-2020 21:30 Dames 2 Volley Zuid DS 5 Ad Kemp
06-11-2020 21:30 Dames 3 RVC/Libanon ’50 DS 8 Hans de Bruin
06-11-2020 21:30 Dames 1 Sliedrecht Sport DS 4 Esther Verbraak Evelijn / Rosalie
11-11-2020 21:15 Heren 1 Next Volley Dordrecht HS 8 Mijndert Korporaal
16-11-2020 19:45 Recreanten VC WIK Groot-Ammers XR 2 Tiede van Bockel
18-11-2020 21:15 Dames 3 VIA DS 1 Tiede van Bockel
20-11-2020 19:30 Meisjes A Sliedrecht Sport MA 1 Britt van den Boogaard Britt v d Boogaard
20-11-2020 19:30 Meisjes B AVVA MB 2 Marije den Ouden Henk Ossel
20-11-2020 19:30 Meisjes C VC WIK Groot-Ammers MC 1 Samara v d Boogert
20-11-2020 21:30 Dames 2 Erasmus Volley DS 3 Tiede van Bockel
20-11-2020 21:30 Dames 1 VC WIK Groot-Ammers DS 2 Denise van Rietschoten Ayesha / Lente
20-11-2020 21:30 Heren 1 OKK ’70 HS 5 Ad Kemp
07-12-2020 19:45 Recreanten Vedo’70 XR 1 Tiede van Bockel
11-12-2020 19:30 CMV 5 Sliedrecht Sport N5 2 Froukje Bearda Anouska van Dongen Froukje Bearda
11-12-2020 19:30 Jongens B Volley Tilburg JB 1 Laura Dessens Mijndert Korporaal
11-12-2020 19:30 Meisjes B Meteoor MB 2 Liesbeth Tuijtel-Hartman
11-12-2020 19:30 Meisjes C Next Volley Dordrecht MC 3 Alinda de Jong
11-12-2020 21:30 Dames 2 Volley Meerkerk’95 DS 3 Tiede van Bockel
11-12-2020 21:30 Dames 3 Vollido DS 3 Aart Polderman
11-12-2020 21:30 Dames 1 Forza Schouwen-Duiveland DS 1 Marit  / Stella
11-12-2020 21:30 Heren 1 Apollo HS 2 Ad Kemp


Scheidsrechterscoördinator Mijndert Korporaal scheidsrechterscoordinator@smash66.nl