Dames 1

Het nieuwe inspeeltenue

Teampagina Dames 1

Dit seizoen zal ons vlaggenschip dit jaar in de eerste klasse gaan spelen. Ons dames 1 is een team van jonge en geroutineerde spelers wat zich uit in een combinatie van gezelligheid en fanatisme.

Trainer/coache Lykele Bokhorst gaan met de dames aan de slag.

Ons team wordt gesponsord door Besems Verzekeringen en Hypotheken.

Onze vereniging kijkt altijd uit naar nieuwe speelsters zodat we onze dames teams kunnen uitbreiden. Interesse? Voor meer informatie kun je contact opnemen met onze technische commissie.

Onze trainingstijden:

Dag/tijdLocatie
Maandag 20.00-21.30 uurSporthal Blokweer
Woensdag 20.00-21.30 uurSporthal Blokweer

Recente uitslagen Dames 1

DatumWedstrijdenResultatenSets
Er zijn geen uitslagen bekend.

Wedstrijdschema

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
30 September 21:15Smash'66 DS 1 - Volley2B DS 3Blokweer in Alblasserdam
05 October 20:30DVO DS 2 - Smash'66 DS 1Het Paradijs in Oud-beijerland
11 October 20:30RVC/Libanon '50 DS 4 - Smash'66 DS 1Sportcentrum Kralingen in Rotterdam
14 October 21:15Smash'66 DS 1 - Spivo DS 2Blokweer in Alblasserdam
22 October 20:00Volley Zuid DS 3 - Smash'66 DS 1Mercatus College in Rotterdam
04 November 21:15Smash'66 DS 1 - Erasmus Volley DS 3Blokweer in Alblasserdam

Speelsters

NaamGeboorte datumRugnummerPositie
Eva Wessels1991-12-311Passer-loper
Tabitha Zanen- van den Adel1988-09-013Passer-loper / Diagonaal
Else-Mieke Korporaal1987-01-135Middenaanvaller
Laura Dessens1990-03-266Passer-loper
Marije den Ouden1989-10-23Spelverdeler
Silvia van der Steen1980-12-12Middenaanvaller
Liesbeth Hartman1984-08-29Passer-loper

Stand Dames 1

#TeamGPWV+-
1Erasmus Volley DS 3154010185
2DVO DS 214319486
3Volley Zuid DS 314318781
4Spivo DS 21332100100
5HWVV Fidus DS 11223100100
6Flits DS 111138187
7Bernisse DS 111138694
8Volley2B DS 3000000
8RVC/Libanon '50 DS 4000000
8Smash'66 DS 1000000
11Intermezzo DS 1100485101