TEAMS

Van de jongste Volley Stars tot onze seniorenteams en recreanten,
kies een team en bekijk de trainingstijden, spelers en prestaties.

Schuine rand

- senioren

SENIORENTEAMS

Onze heren- en damesteams komen uit in de competitie van de Nevobo.
Klik op een team voor de eigen pagina.

- jeugd

Jeugdteams

Van de allerjongsten in de CMV tot de A-, B- en C-jeugd. Bij Smash'66 leren kinderen volleyballen in een leuke, veilige omgeving.

- RECREANTEN

RECREANTEN

Volleyballen puur voor het plezier en de gezelligheid, zonder de druk van de competitie. We hebben teams die een mix-competitie spelen én een groep die vrijblijvend traint.

- TRAININGSTIJDEN

TRAININGSTIJDEN

Op maandag, woensdag en donderdag trainen we in de sporthal. Hieronder zie je per dag hoe laat, op welk veld en bij welke trainer elk team traint.

Zo liggen de velden in de zaal:

Veld 3Veld 2
Veld 4Veld 1
Tribune

Maandag

Veld 1Veld 2Veld 3Veld 4
Tijd17.00 – 18.0017.00 – 18.0017.00 – 18.0017.00 – 18.00
TeamVolley Stars level 5Volley Stars level 5Meisjes C2Mix C
TrainerHannaHannaTon, Yenthe en EviAnniek en Freddie
Tijd18.00 – 19.0018.00 – 19.0018.00 – 19.0018.00 – 19.00
TeamMeisjes C1Jongens AMeisjes B1Meisjes A2
TrainerLiesbethGusNathan en DanaSvenja en Ellis
Tijd19.00 – 20.3019.00 – 20.3019.00 – 20.3019.00 – 20.30
TeamMeisjes A1Dames 5Dames 4Dames 2
TrainerIris en ChimeneGusNathanLykele
Tijd20.30 – 22.0020.30 – 22.0020.30 – 22.0020.30 – 22.00
TeamRecreantenRecreantenHeren 1Dames 1
Trainer––ArieLykele

Woensdag

Veld 1Veld 2Veld 3Veld 4
Tijd16.30 – 17.3016.30 – 17.3016.30 – 18.0016.30 – 18.00
TeamVolley Stars level 5Meisjes C2Volley StarsVolley Stars
TrainerElin en SophieTon, Yenthe en EviJarkaErna
Tijd17.30 – 19.0017.30 – 19.0018.00 – 19.0018.00 – 19.00
TeamMeisjes A1 + C1Meisjes A1 + C1Mix CMeisjes A2
TrainerStevenLisaFreddie en AnniekEllis en Svenja
Tijd19.00 – 20.3019.00 – 20.3019.00 – 20.3019.00 – 20.30
TeamDames 2Jongens AMeisjes B1Dames 5
TrainerStevenFreddieDana en NathanCarlijn
Tijd20.30 – 22.0020.30 – 22.0020.30 – 22.0020.30 – 22.00
TeamDames 1Heren 1 + 2Dames 4Dames 3
TrainerLykele–Nathan–

Donderdag

Veld 1Veld 2Veld 3Veld 4
Tijd20.30 – 22.0020.30 – 22.00
TeamRecreantenRecreanten
Trainer––