Schema zaaldienst

Zaalrooster 1e helft van de competitie 2022-2023

Datum Tijd Team thuis Team uit Scheidsrechter zaalwacht Tellen CMV
23-09-2022 19:15 CMV 5-1 VC WIK Groot-Ammers N5 2 Span, Naomi Mijndert Korporaal Hanna/Sophie
23-09-2022 19:15 Dames 2 Volley Zuid DS 4 Tiede v Bockel
23-09-2022 19:15 Jongens A Fusion Rotterdam JA 1 Korporaal, Mijndert
23-09-2022 19:15 Jongens C Switch’89 JC 2 Huizer, Yuni
26-09-2022 19:45 Recreanten 1 Smash’66 XR 2 Tiede v Bockel
30-09-2022 19:15 Dames 2 Next Volley Dordrecht DS 5 Bal, Onno Henk Ossel
30-09-2022 19:15 Jongens A Fusion Rotterdam JA 1 Dessens, Laura
30-09-2022 19:15 Meisjes B CVV-Spirit MB 1 Lenters, Nina
30-09-2022 19:15 Meisjes C 1 Vollido MC 1 Abbink, Noa
30-09-2022 21:15 Dames 1 Volley2B DS 3 Ad Kemp
30-09-2022 21:15 Dames 3 Vollido DS 4 Spreeuwenberg, Suzan
30-09-2022 21:15 Heren 1 Volley Meerkerk’95 HS 2 Tiede v Bockel
01-10-2022 09:30 CMV 5-1 VC WIK Groot-Ammers N5 2 Bakker, Peter Mijndert Korporaal Annalotte/Eva
01-10-2022 09:30 Meisjes A Volley2B MA 4 Bakker, Tjerk
01-10-2022 09:30 Meisjes C 2 Move4U MC 2 Bakker, Jelle
03-10-2022 19:45 Recreanten 2 Vedo’70 XR 1 Tiede v Bockel
10-10-2022 19:45 Recreanten 1 Volley Meerkerk’95 XR 1 Tiede v Bockel
14-10-2022 19:15 CMV 5-1 Voltena N5 3 Voet, Marit van der Henk Ossel Julia/Mariette
14-10-2022 19:15 Jongens A Next Volley Dordrecht JA 2 Steenis, Ellis van
14-10-2022 19:15 Meisjes B OKK ’70 MB 2 Oskam, Anne
14-10-2022 19:15 Meisjes C 1 VC WIK Groot-Ammers MC 1 Croes, Stella
14-10-2022 21:15 Dames 1 Spivo DS 2 Aart Polderman
14-10-2022 21:15 Dames 3 Next Volley Dordrecht DS 6 Tiede v Bockel
14-10-2022 21:15 Heren 1 Volley Zuid HS 4 Ad Kemp
15-10-2022 09:30 CMV 5-2 Sliedrecht Sport N5 4 Blom, Yenthe Mijndert Korporaal Elin/Ella
15-10-2022 09:30 Meisjes A Volley Zuid MA 1 Verhaar, Obed
17-10-2022 19:45 Recreanten 2 SNA XR 1 Tiede v Bockel
31-10-2022 19:45 Recreanten 1 Vedo’70 XR 1 Tiede v Bockel
04-11-2022 19:15 CMV 5-1 Sliedrecht Sport N5 2 Houweling, Lente Henk Ossel Alissa/Tessa
04-11-2022 19:15 Dames 2 Voltena DS 4 Gort, Roel
04-11-2022 19:15 Meisjes B Flits MB 3 Pel, Elselien
04-11-2022 21:15 Dames 1 Erasmus Volley DS 3 Ad Kemp
04-11-2022 21:15 Dames 3 Flits DS 5 Nijman-Nederlof, Sandra
04-11-2022 21:15 Heren 1 DVO HS 2 Tiede v Bockel
05-11-2022 09:30 CMV 5-2 VC WIK Groot-Ammers N5 3 Blom, Yenthe Mijndert Korporaal
05-11-2022 09:30 Jongens C VIA JC 1 Bestman, Sara
05-11-2022 09:30 Meisjes A Vovero MA 1 Waal, Daniël van der
07-11-2022 19:45 Recreanten 2 Volley Meerkerk’95 XR 1 Tiede v Bockel
18-11-2022 19:15 CMV 5-1 Vollido N5 2 Loon, Fenje van Henk Ossel
18-11-2022 19:15 Dames 2 Molenwiek’74 DS 2 Adel, Tabitha van den
18-11-2022 19:15 Meisjes C 1 Volley Zuid MC 2 Verhaar, Geanne
18-11-2022 19:15 Meisjes C 2 Meteoor MC1 Ouden-Blom, Marije den
18-11-2022 21:15 Dames 1 HWVV Fidus DS 1 Aart Polderman
18-11-2022 21:15 Dames 3 Sliedrecht Sport DS 13 Bearda, Froukje
18-11-2022 21:15 Heren 1 OKK ’70 HS 5 Ad Kemp
19-11-2022 09:30 CMV 5-2 CVV-Spirit N5 1 Oijen, Caitlijn van Mijndert Korporaal Anna/Suze Lin
19-11-2022 09:30 Jongens C Meteoor JC 1 Nies, Kim de
19-11-2022 09:30 Meisjes A CVV-Spirit MA 3 Koolmees, Dana
19-11-2022 09:30 Meisjes C 2 Volley2B MC 6 Steen-Persson, Silvia van
21-11-2022 19:45 Recreanten 2 Serve’68 XR 1 Tiede v Bockel
02-12-2022 21:15 Heren 1 Move4U HS 4 Tiede v Bockel
09-12-2022 19:15 Dames 2 Vridos DS 1 Korporaal, Mijndert Henk Ossel
09-12-2022 19:15 Jongens A Flits JA 1 Else mieke Korporaal
09-12-2022 19:15 Meisjes B CVV-Spirit MB 1 Wessels, Eva
09-12-2022 19:15 Meisjes C 1 Volley Voorne MC 1 Derks, Sophie
09-12-2022 21:15 Dames 3 Vollido DS 4 Kroeze, Jennifer
10-12-2022 09:30 CMV 5-2 Flits N5 1 Bas, Mariëlle Mijndert Korporaal Kayleigh/Sienna
10-12-2022 09:30 Jongens C Vovero JC 1 Scheffe-Reugenbrink, Janneke
10-12-2022 09:30 Meisjes C 2 Volley2B MC 6 Jong, Alinda de
12-12-2022 19:45 Recreanten 1 SNA XR 1 Tiede v Bockel
14-12-2022 20:30 Dames 1 Intermezzo DS 1 Nathan de Baat
16-12-2022 19:15 Dames 2 SNA DS 2 Tiede v Bockel Henk Ossel
16-12-2022 19:15 Jongens A Volley2B JA 2 Korporaal, Mijndert
16-12-2022 19:15 Meisjes B Volley Lek en IJssel MB 2 Simons, Julia
16-12-2022 19:15 Meisjes C 1 Volley2B MC 5 Abbink, Debora
17-12-2022 09:30 CMV 5-2 Fusion Rotterdam N5 1 Werd, Aniek van Mijndert Korporaal Hanna/Sophie
17-12-2022 09:30 Jongens C Forza Schouwen-Duiveland JC 1 Kalkman, Evi
17-12-2022 09:30 Meisjes A Fusion Rotterdam MA 1 Groen, Bertjan
17-12-2022 09:30 Meisjes C 2 Sliedrecht Sport MC 6 Uitman, Sanne

Mijndert Korporaal Scheidsrechterscoördinator .