Trainingstijden en voorlopige teamindelingen 2023-2024

Aangepaste trainingstijden 2023-2024

Maandag Woensdag
17:30-18:30 CMV4 CMV5 16:30-17:30 CMV5-2 CMV5-3 CMV4
18:30-20:00 MB1/ MC1 MC2/ CMV5-1 17:30-19:00 JC1 MB1 MC2 CMV5-1
19:00-20:30 D1 MA1 19:00-20:30 D4 D2 MC1 MA1
20:00-22:00 Recr1 Recr2 20:30-22:00 Recr3 D3 D1 H1
20:30-22:00 D2 D4

Voorlopige teamindelingen 2023-2024

H1                    3e klasse

Nathan de Baat
Onno Bal
Dick van Bochove
Wiebe van Bockel
Johan Braat
Roel Gort
Harry Kemp
Henk Ossel
Arjen Smits
Obed Verhaar
Gerald Verlinde

Trainingen     Tijden            Trainer
Woensdag      20:30-22:00    Self Supporting

Thuis wedstrijden  Tijd       Coach
Vrijdag                      21:15    —

D1                    Promotieklasse

Tabitha van den Adel
Froukje Bearda
Britt van den Boogaard
Laura Dessens
Else-Mieke Korporaal
Marije den Ouden-Blom
Silvia van der Steen-Persson
Liesbeth Tuijtel-Hartman
Eva Wessels

Trainingen     Tijden            Trainer
Maandag        19:00-20:30    Lykele
Woensdag      20:30-22:00    Lykele

Thuis wedstrijden  Tijd       Coach
Vrijdag                      21:15    Lykele

D2                    1e klasse

Eline Rodenburg
Bijou van Gijzelen
Anne Fleur Steverink
Chimene van Gijzelen
Deborah den Hertog
Eva van der Sluis
Ingeborg Ahmadi-Hutten
Iris Verhoeven
Tessa Verbeet
Evelijn de Vreede

Trainingen     Tijden            Trainer
Maandag        20:30-22:00    Gerald
Woensdag      19:00-20:30    Gerald

Thuis wedstrijden  Tijd       Coach
Vrijdag                      19:15    Gerald

D3                    2e klasse

Mariëlle Bas
Jarka Bruijn-van Waardenberg
Alinda de Jong
Jennifer Kroeze
Sandra Nijman-Nederlof
Janneke Scheffe-Reugenbrink
Suzan Spreeuwenberg
Jannek Stuij

Trainingen     Tijden            Trainer
Woensdag      20:30-22:00    Herman

Thuis wedstrijden  Tijd       Coach
Vrijdag                      19:15    Herman

D4                    2e klasse

Debora Abbink
Boukje Bokhorst
Samara van den Boogert
Sophie Derks
Dana Koolmees
Fenje van Loon
Caitlijn van Oijen
Noa Provily
Ellis van Steenis
Geanne Verhaar
Romée de Vries

Trainingen     Tijden            Trainer
Maandag        20:30-22:00    Nathan
Woensdag      19:00-20:30    Nathan/Freddie

Thuis wedstrijden  Tijd       Coach
Vrijdag                      21:15    Nathan/Freddie

JC                    2e klasse

Luca Bikker
Lowie Bouter
Jeroen du Burck
Fedde Herwig
Robin Nijman
Nathan Preesman
Olivier Span
Yanick Stok

Trainingen     Tijden            Trainer
Woensdag      17:30-19:00    Ton

Thuis wedstrijden  Tijd       Coach
Vrijdag                      19:15    Ton

MA1                   1e klasse

Noa Abbink
Stella Croes
Lente Houweling
Yuni Huizer
Nina Lenters
Anne Oskam
Elselien Pel
Lisa van der Pluijm
Noa Stuij
Sanne Uitman
Marit van der Voet

Trainingen     Tijden            Trainer
Maandag        19:00-20:30
Woensdag      19:00-20:30    Ageeth

Thuis wedstrijden  Tijd       Coach
Vrijdag                      19:15    Gerald/Ageeth

MB1                   1e klasse

Maja Bartczak
Sara Bestman
Yenthe Blom
Katie Groeneveld
Evi Kalkman
Naomi Span
Aniek van Werd

Trainingen     Tijden            Trainer
Maandag        18:30-20:00    Nathan
Woensdag      17:30-19:00    Nathan

Thuis wedstrijden  Tijd       Coach
Zaterdag                  09:30    Nathan/Romée

MC1                   2e klasse

Annelotte Bikker
Anna van Deelen
Elin deGroot
Sophie van der Pluijm
Madelief Span
Hanna Tuijtel
Suze Lin Verhoeff

Trainingen     Tijden            Trainer
Maandag        17:30-19:00    Evelijn
Woensdag      19:00-20:30    Liesbeth

Thuis wedstrijden  Tijd       Coach
Zaterdag                  11:00    Liesbeth/Evelijn

MC2                   3e klasse

Tessa Bosman
Lorena Crisci
Nine Jonker
Mariëtte Klever
Davine Laan
Julia den Ouden
Alissa den Ouden
Eline Smouter

Trainingen     Tijden            Trainer
Maandag        18:30-20:00    Freddie/Boukje
Woensdag      17:30-19:00    Freddie/Boukje

Thuis wedstrijden  Tijd       Coach
Zaterdag                  09:30    Freddie/Boukje

CMV5-1              1e klasse

Jasmijn du Burck
Olivia van der Gaag
Hanna Hooglander
Amé van Reenen
Jodie Schriek
Vajèn Gomes Lopes

Trainingen     Tijden            Trainer
Maandag        17:30-19:00    Ellis
Woensdag      17:30-19:00    Ellis

Thuis wedstrijden  Tijd       Coach
Zaterdag                  11:00       Ellis

CMV5-2              Hoofdklasse

Jesper Bijlsma
Reza Bustraan
Luca de Jager
Davide Romeo
Bjarne Scheffe

Trainingen     Tijden            Trainer
Maandag        17:30-19:00    Jarka
Woensdag      16:30-17:30    Nathan

Thuis wedstrijden  Tijd       Coach
Zaterdag                  09:30    Ouders

CMV5-3              1e klasse

Jitte Bruijn
Louise de Haan
Saar Herwig
Julia Tuijtel
Lobke Woudenberg

Trainingen     Tijden            Trainer
Maandag        17:30-18:30    Jarka
Woensdag      16:30-17:30    Lisa/Noa

Thuis wedstrijden  Tijd       Coach
Zaterdag                  09:30    Lisa/Noa

CMV4

Evi Bosman
Yfke de Jager
Hosea Preesman
Stijn Vrijenhoek
Noa Slagboom

Trainingen     Tijden            Trainer
Maandag        17:30-18:30    Jarka
Woensdag      16:30-17:30    Nathan

Thuis wedstrijden  Tijd       Coach
Zaterdag

Recreanten 1

Ilja Abbink
Jolanda de Baat
Larissa Dubbeldam
Nicole de Graaff
William van Oijen
Kiliana Riepsaame
Michelle Torn
Elbert Post

Trainingen     Tijden            Trainer
Maandag        20:00-22:00    Self Supporting
Woensdag      meetrainen    Self Supporting

Thuis wedstrijden  Tijd       Coach
Maandag                  20:15    Self Supporting

Recreanten 2

Fokke Akker
Maciej Bartczak
Paulina Bartczak
Kees Derks
Thomas Kudla
Justyna Kusmirek
Joris Reinders
Iwona Reinders
Helena Reinders

Trainingen     Tijden            Trainer
Maandag        20:00-22:00    Self Supporting
Woensdag      meetrainen    Self Supporting

Thuis wedstrijden  Tijd       Coach
Maandag                  20:15    Self Supporting

Recreanten 3

Martin Meulendijk
Annelies de Nies
Carlo Vonk
Jesse de Vroet
Freddie Laan

Trainingen     Tijden            Trainer
Woensdag      20:30-22:00   Self Supporting

Geef een reactie